Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 01.10.2013 13:22:01 

Mortal Kombat 4

Postavy (Mk4)

Postavy z Mortal Kombat 4

 

 

                        

 

 

 Kai

Jeho zbraní je nůž Ghurka. Kai, bývalý příslušník společnosti Bilý Lotos, se naučil své umění od nejlepšich mistrů z celé Asie. Poté, co se v Americe setkal se svým přítelem a spojencem Liu Kangem, vydal se na cesty po Dálném Východě. Nyní se připojil znovu k Raidenovi v jeho boji proti Shinnokovi.

 

Raiden

Jeho zbraní je Válečné (betonové) kladivo. Bůh hromů se vrtátil na Zemi po porážce Shao Kahna - nalezl zde však novou hrozbu, když Shonnokovy síly vedené Quan Chinem zaútočili na starší bohy. Nebesa se ocitla ve zmatku a chaosu a Raiden zde zůstal jako jeden z posledních Bohů Země. Musel pomoci svým Starším a ukončit ničemnou vládu svého odvěkého nepřítele.

 

Shinnok

Jeho zbraní je Bojová hůl. Shinnok, vyhnaný do podsvětí za své zločiny spáchané proti svým bývalým druhům, Starším Bohům, byl osvobozen ze svého vězení Quan Chinem.S pomocí zrádce se mu pak podařilo převzít vládu nad říší Edenia. Odtud vede válku proti Starším Bohům a čeká na příležitost, aby se mohl pomstít bohu, který jej uvrhla do žaláře, Raidenovi.

 

Liu Kang

Jeho zbraní je Dračí meč. Stále nesmrtelný šampion Mortal Kombat, Liu Kang, se vydal na odvážnou výpravu do Edenie, aby zachránil princeznu Kitanu z odporných pařátů Quan China. Liuovi se jeho mise nezdařila, vrátil se na Zemi a soustředil své úsilí na hledání největší zdejších bojovníků. Nyní to nedělá už jen proto, aby osvobodil domovský svět princezny Kitany, ale také aby pomohl svému učiteli a ochránci Země Raidenovi.

 

Reptile

Jeho zbraní je Bojová sekera. Reptile, generál Shinnokových armád temnoty, kdysi patřil k vyhynulé rase plazích bytostí  Byl vyhnán do podsvětí za spáchanou genocidu proti několika druhům. Reptile, zodpovědný za smrt miliónu, je nebezpečný spojenec sil zla.

 

Scorpion

Jeho zbraní je Dlouhý meč. Quan Chi doufal, že získá Scorpiona za svého nového spojence ve válce proti Starším bohům, a proto nabídnul tomuto smrtícímu ninjovi něco, co nemohl odmítnout - život, výměnou za jeho služby bojovníka proti Starším. Scorpion přijal, ovšem skrývá své postranní úmysly.

 

Jax

Jeho zbraní je Okovaný Kyj. Když Sonya zmizela při sledování posledního živého člena Černýh draků (Jarka), vydal se po jejich stopách Major Jackson Briggs. Brzy odhalil, že Sonyina mise vede k boji se silami zlého Staršího Boha. To je bitva, která musí být vyhrána, jinak svět padne do krutých rukou Shinnoka.

 

Reiko

Jeho zbraní je okovaný kyj. Reiko, bývalý generál Shinnokových armád, vedl své síly temnot do boje proti Staršim Bohům. Přestože byl na tomto tažení zabit, zregeneroval se a přidal k boji proti silám Země.

 

Johny Cage

Jeho zbraní je lovecký nůž. Po porážce Shao Kahna byla Cageova duše volná a mohla stoupat do vyšších svér. Z nebes sledoval své přátele jak se znovu pustili do boje, když poznal, že začala válka proti Staršímu Bohu Shinnokovi, vyhledal Cage Raidena a žádal po něm, aby zhmotnil jeho duši a on se mohl připoji k Liu Kangovi na jeho cestě. Johny Cege se tak znovu opět ocitl ve válce na straně bojovníků Země.

 

Jarek

Jeho zbraní je meč Černého draka. Černý drak Jarek, pokládáný za posledního člena klanu Kano, byl hledaným agentem zvláštních sil Sonyou Blade za své zločiny proti lidskosti. Jakmile se objevilo závážnější zlo, Sonya soustředila své síly na novou hrozbu Qua nchi. Jarek se nyní ocitl na straně Sonyy a bojovníků Země, kteří pomáhají porazit zlého staršího boha Shinnoka.

 

Tanya

Její zbraní je Bumerang. Tanya, jako dcera vyslance Edenie do nových říší, vítala skupiny běženců prchajících ze svých vlastních světů do bezpečí Edenie. A však brzy poté, kdy jim královna Sindel umožnila projít portálem, zjistila, že jeden z bojovníků není nikdo jiný než odvrhnutý Starší Bůh Shinnok. Portál vedl do samotného podsvětí a kdysi svobodná říše Edenie je nyní vydána na milost Shinnokovi.

 

Fujin

Jeho zbraní je Kuše. Fujin, známý spíše jako bůh větru, se přidal k Raidenovi jako jeden z posledních přeživších bohů Země. jeho protějškové byli poraženi ve válce nebes mezi silami Shinnoka a Starších Bohů. Nyní se připravuje na závěrečnou bitvu mezi silami světla a Shinnokovými pekelníky z temnot.

 

Sub-Zero

Jeho zbraní je Ledové žezlo. Po porážce Shao Kahna pažemi pozemských bojovníků byl klan bojovníků Sub-Zeroa, znýmý pod jménem Lin Kuei, rozprášen. Ovšem s novou hrozbou, kterou přinwsl Quan Chi, si ledový bojovník znovu oblékl známý oblek, který kdysi nosil jeho bratr, původní Sub-Zero. Uchovává také tajemství, které by mohlo skrývat klíč k zastavení Shinnoka.

 

Quan - Chi

Jeho zbraní je palcát. Quan chi, volně se potulující černokněžník zběhlý v černývh uměních, využil své schopnosti proto, aby osvobodil staršího boha Shinnoka z jeho vězení v podsvětí. Výměnou za své služvy nu Shonnok udělil post vrchního černokněžníka v jeho rozpínající říši.

 

Sonya

Její zbraní je Větrná růžice. Sonya po své pouti do vnějšího světa a poté, kdy Shao Khan téměř zničil Zemi, se stala členem vlastního pozemského úřadu pro vyšetřování Vnějšího světa. Její první mise ji zavedla k Lui Kangovi, ke kterému se přidala, aby pomohla Bohu hromů v nesnázích, Raidenovi. Musela přežít dostatečně dlouhou dobu na to, aby varovala svoji vládu před novou hrozbou, kterou vyvolal Quan Chi.

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist