Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 01.10.2013 13:22:01 

Mortal Kombat 4

(New) Mortal Kombat mugen
download najdete někde dole :D


Mortal Kombat netřeba představovat, s touto legendou bojových her se setkal snad každý. Patříte mezi její fanoušky a rádi byste si zrekapitulovali všechny postavy? Nebo si vyzkoušeli, jaké to je, když se Johny Cage rve bok po boku s Gorem? Oboje a mnohem víc nabízí Mortal Kombat MUGEN Project!

Série Mortal Kombat má sice už nejlepší léta za sebou, avšak dodnes patří mezi klasiky žánru. Dnešní verze sice nepatří mezi oficiální díly, nabízí ale několik věcí, kterých jsme se jinde nedočkali.

Hlavním lákadlem je zmiňovaný velký výběr postav. Vzpomeňte si na kohokoliv, kdo se kdy v MK vyskytoval – naleznete jej zde. Nesetkáme se tedy pouze s legendami jako je Rayden, Sub-Zero, Liu Kang či Goro, ale i s méně známými bojovníky jako je Kintaro či Shang Tsung. Utkávají se v několika různých módech, ať už v klasické arkádě, tak v týmovém souboji či ve vytrvalosti. Nově si můžeme vyzkoušet i dvojitý souboj, ve kterém se sice občas ztrácí přehlednost, avšak i tak se jedná o zajímavou featurku hru. K dispozici jsou samozřejmě v single i multiplayeru. Ovládání není voleno úplně optimálně, je však plně nastavitelné, stejně jako rychlost a obtížnost hry. Variabilita je tedy jeden z hlavních pilířů dnešní hříčky.

Co se týče technického zpracování, nejvíce MKMP odpovídá asi třetímu dílu oficiální série. Grafika zůstala dvojrozměrná a temný hlas „rozhodčího“ je takřka stejný, stejně jako doprovodné midi melodie.

Mortal Kombat MUGEN Project je povedená bojovka, která jistě potěší fanoušky žánru, nepohrdnou jí však pravděpodobně ani ostatní hráči. Kdo se zbaví předsudkům vůči postarší grafice, užije si mnoho zábavy.


+ Variabilita                 - grafika
+ Dvojsouboje
+ Výběr postav
+ Zábavnost
   
 
Download

 

                     


 

 

TOPlist